Новини 

На території Овруцької експлуатаційної дільниці Радомишльського міжрайонного управління водного господарства виконується поточний ремонт водогінної мережі;

10 травня 2018 року в  Овруцькому міжрайонному управлінні водного господарства відбулась зустріч з начальником Житомирського облводресурсів В.І.Азимою. На зустрічі обговорено ряд питань пов'язаних з проведенням оптимізації структури та найближчі перспективи розвитку управлінь в нових умовах.

  Для підготовки та проведення в Україні 28 квітня Дня охорони праці створено Організаційний комітет, яким затверджено план заходів під девізом:"Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці".Метою розроблених заходів Організаційним комітетом є приведення уваги суспільства, органів державної влади, громадських організацій для проблеми життя і здоров’я працівників у процесі виробничої діяльності.     

    Травматизм на виробництві є важливою, але недостатньо усвідомленою проблемою нашого суспільства, для розв’язання якої потрібні систематичні та всебічні зусилля. За офіційними даними у середньому щороку на виробництві гинуть 400 осіб і 5 тис. травмуються, зокрема більш ніж 1 тис. жінок. Приблизно 500 працівників стають інвалідами. Частота випадків смертельного травматизму в Україні вища і становить майже 7% від загальної кількості травмованих. Систематичний і достроковий збір даних про стан охорони праці і травматизм на виробництві є об’єктивним підгрунтям для здійснення аналізу всіх аспектів травматизму. Оптимізація та підвищення точності збору даних дасть змогу чіткіше визначати пріоритети у сфері охорони праці, раціонально використовувати людські та матеріальні ресурси  й підвищувати рівень безпеки на виробництві.

Пр.інженер з ОП     Першко С.І.

26 квітня 2018 року з метою забезпечення належного вшанування мужності, самовідданості, високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, а також вшанування пам’яті загиблих під час ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС  начальник управління М.Д.Шваб та працівники управління прийняли участь у мітингу скорботи та покладанні квітів біля пам’ятного знака , присвячених 32-м роковинам Чорнобильської катастрофи.

 

У рамках щорічної Всеукраїнської акції "За чисте довкілля" працівниками управління 21 квітня 2018 року було проведено ряд заходів спрямований на благоустрій  та впорядкування  водойм поблизу м.Овруч, на річках Норинь, Грезля, Словечна. У доповненні до заходів проведенних  з нагоди Дня довкілля, працівники управління взяли участь у загальнодержавному суботнику прибирання сміття біля промбази та прилеглої території, побілено паркани, бардюри, впорядковано клумби біля адмінприміщення тощо.

      Одночасно зібрано сухе гілля і рослинність, опале осіннє листя. Відновлено та пофарбовано сигнальні стовпчики на греблі, побілено та очищено плити на верхньому укосі греблі.

З метою відзначення Всесвітнього дня води з цьогорічною тематикою «Природа для води, працівниками Овруцького міжрайонного управління водного господарства 22.03.2018 року було проведено тематично-екологічні уроки в Овруцькій гімназії № 2 у 1-Б класі на тему «Властивість води» і в Кирданівській ЗОШ І-ІІІ ступенів у 8-Б класі на тему «Вплив води на організм людини» з висвітленням інформації за допомогою слайдів, плакатів та мультиків.

Також з метою інформування школярів про унікальні українські річки, під час проведення просвітницьких заходів було переглянуто відеоролик «Річки України»і враховуючи актуальність питань щодо управління водними ресурсами, а також з метою підвищення екологічної свідомості і обізнаності громадян щодо проблем, пов’язаних з водним фактором, до виступу на уроці були задіяні також викладачі шкільного закладу з вікториною на тему : «Краплинка води» для молодших класів та анкету «Вода, санітарія та гігієна для кожного» для учнів старших класів.

Також провідним інженером з використання водних ресурсів Овруцького МУВГ Чичирко О.В. було надруковано статтю до Всесвітнього дня води в газеті «Овруцький голос» № 18(19280) від 20.03.2018 року під назвою 22 березня - Всесвітній день води «Якщо живе жива вода, тоді земля у цвіті»

07 лютого 2018 року в приміщенні актового залу Овруцького МУВГ відбулася зустріч начальника облводресурсів Азими В.І. з колективом  управління ,було  розглянуто питання проведення оптимізації структури управління, підсумки роботи за 2017 рік та заходи щодо ефективного функціонування управління у І кварталі 2018 року.

24 січня 2018 року начальник Овруцького МУВГ був присутній на засіданні колегії обласного управління водних ресурсів, на якому розглядалися питання про підсумки діяльності водогосподарсько-меліоративного комплексу Житомирської області за 2017 рік та заходи щодо забезпечення сталого функціонування управлінь у I кварталі 2018 року.

 

Держводагентство оголошує конкурс на кращий дизайн поштової марки з нагоди Всесвітнього дня води (22 березня)

Відзначення Всесвітнього дня води було започатковано у 1993 році за рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй.

Офіційна тема відзначення Всесвітнього дня води у 2018 році – Природа для води.

Всесвітній день води зосереджує увагу на важливості загального доступу до чистої води та питаннях збалансованого управління водними ресурсами.

Прийом робіт на конкурс триватиме з 5 січня до 2 лютого 2018 року.

Роботу переможця буде використано для виготовлення марки у ПАТ «Укрпошта» за проектом «Власна марка».

Ескізи відправляти на електронну скриньку: [email protected]

Для отримання додаткової інформації можна звертатися до контактної особи: Сімкова Євгенія Євгенівна, головний спеціаліст відділу зв’язків з громадськістю та документообігу, тел.246-71-40.

 

Працівниками Овруцького МУВГ було вшановано память жертв Голодомору.

Прийнято важливий указ Президента України щодо розвитку водного господарства.

 

З метою забезпечення сталого водокористування Кабінету Міністрів України доручено в термін до 1 грудня 2017 року розробити та внести на розгляд Верховної Ради України законопроекти щодо удосконалення системи фінансування та розвитку водного господарства, зокрема, шляхом створення фонду розвитку водного господарства, визначивши джерела його наповнення та напрями спрямування коштів, у тому числі передбачивши можливість зарахування до такого фонду відповідно рентної плати за спеціальне використання води.21 листопада Президентом України П.Порошенко підписано Указ Президента України №381/2017 «Про додаткові заходи щодо розвитку лісового господарства, раціонального природокористування та збереження об’єктів природно-заповідного фонду».

07 листопада 2017 року фахівці Житомирського обласного управління водних ресурсів на чолі з начальником управління Василем Азимою відвідали Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE – 2017», який упродовж 13 років проводиться з метою впровадження світових стандартів і передових досягнень у водному господарстві України.

Учасники форуму мали змогу ознайомитися з експозиціями виставки «AQUA UKRAINE-2017» та оглянути її експонати, а також прийняти участь у науково-практичній конференції «Вода та довкілля» під час якої висвітлювали актуальні питання пов'язані з водним фактором, а саме очищення стічних вод, стратегія розвитку водного господарства України, автоматизовані системи управління водним господарством, охорона водних ресурсів, управління паводками та адаптація до змін клімату, нормативно-правова база та гармонізація українського водного законодавства з європейськими директивами, реформування житлово-комунального господарства.На офіційному відкритті ХУ Міжнародної спеціалізованої виставки «AQUA UKRAINE-2017» голова Держводагентства Ірина Овчаренко наголосила на важливості раціонального використання водних ресурсів, так як не одна галузь економіки та жодна людина не може обійтися без води.

Овруцьким міжрайонним управлінням водного господарства  був проведений поточний ремонт шахтного водоскиду ставка розташованого на р. Звонка в с. Оленичі Хлуплянської сільської ради Овруцького району за кошти місцевого бюджету та спецфонду управління.

Силами комплексної бригади створеної з робітників управління виконувалися згідно встановленого графіку роботи з влаштування деформаційного та температурно-осадочного швів, ремонту діафрагми галереї, влаштовується захисний з/б шар по зовнішньому периметру шахти, виконуються роботи з ремонту службового містка

 

04 жовтня 2017 року на базі Черняхівської експлуатаційної дільниці та Житомирського міжрайонного управління водного господарства під головуванням начальника Житомирського облводресурсів В.Азима відбулася нарада-семінар головних інженерів, начальників та спеціалістів експлуатаційних дільниць управлінь водного господарства Житомирсього облводресурсів на тему: « Виконання заходів з підготовки експлуатаційних дільниць управлінь водного господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2017 – 2018 років та основні завдання з підготовки меліоративних систем до роботи у 2018 році».

- завершення підготовки експлуатаційних дільниць управлінь водного господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2017 -2018 років;

- основні завдання підвідомчих організацій Житомирського облводресурсів з підготовки меліоративних систем до роботи у 2018 році;

- заходи щодо виконання основних завдань експлуатаційними дільницями управлінь водного господарства на ІУ квартал 2017 року.Під час зазначеної наради – семінару розглядалися питання:

 

21-22 вересня 2017 року в м. Хмельницький під егідою Держводагентства відбувся семінар фахівців обліково-економічних служб на тему: «Планування, облік та аналіз використання бюджетних коштів і державного майна та шляхи їх вдосконалення в умовах реформування водогосподарського комплексу». Від Житомирського обласного управління водних ресурсів в семінарі взяли участь головний бухгалтер В.Берестівська та начальник відділу економіки М.Рибакова.

- перехід до середньострокового планування видатків державного бюджету та шляхи зміцнення фінансового стану організацій в умовах діючої нормативно-правової бази;

- нове в нормативно-правовій базі з бухгалтерського обліку;

- основні проблемні питання, які виникають у процесі перевірок органами Державної аудиторської служби;

- робота щодо вдосконалення форм оплати праці в умовах проведення соціальних реформ;

- актуальні питання фінансово-економічної роботи в системі управління водогосподарськими організаціями, та багато інших питань.

Також відбувся обмін досвідом спеціалістів фінансово-економічних служб.В доповідях керівників структурних підрозділів апарату Держводагентства та в виступах керівників фінансово-економічних служб було закцентовано увагу на наступних питаннях:

 

 

13 липня 2017 року року під головуванням начальника Житомирського обласного управління водних ресурсів Василя Азими відбулося засідання колегії обласного управління водних ресурсів, під час якого розглядалися питання про підсумки діяльності водогосподарсько-меліоративного комплексу Житомирської області за I півріччя 2017 року і заходи щодо забезпечення сталого функціонування галузі у III кварталі 2017 року.

У своїй доповіді начальник обласного управління водних ресурсів Василь Азима підвів підсумки роботи підвідомчих організацій за І півріччя 2017 року щодо експлуатації водогосподарських об’єктів та зупинився на першочергових завданнях облводресурсів у ІІІ кварталі 2017 року, а саме: пріоритетних напрямках роботи обласного управління, зокрема управління водними ресурсами та експлуатації державного водогосподарсько-меліоративного комплексу області, виконанні основних завдань доведених наказом Держводагентства України від 02.02.2016 року №10, залученні коштів землекористувачів для виконання робіт на внутрішньогосподарських об'єктах, на проведенні своєчасного ремонту спостережувальної мережі на меліоративних системах, активізації роботи з органами місцевого самоврядування щодо виконання природоохоронних заходів на водних об'єктах за рахунок екологічного фонду, ефективному використанні бюджетних коштів, транспортних засобів та інше.

Під час засідання було заслухано керівників водогосподарських організацій.У засіданні колегії прийняли участь начальники відділів облводресурсів, начальники управлінь водного господарства і гідрогеолого - меліоративної експедиції.

 

Інформація щодо забезпечення прозорості діяльності Овруцького МУВГ  за  ІІ квартал 2017 року  (відповідно до наказу Мінекономрозвитку України від 11.02.2015 р. №116).

Овруцьке міжрайонне управління водного господарства Житомирської області є бюджетною неприбутковою організацією і належить до сфери управління центрального органу виконавчої влади у галузі водного господарства і меліорації земель, управління,  використання  та  відтворення  поверхневих  водних ресурсів – Державного агентства водних ресурсів України.

Основними завданнями Овруцького МУВГ є реалізація державної політики у сфері використання, збереження та відтворення поверхневих вод, розвитку водного господарства та меліорації земель, здійснення у водогосподарському комплексі області єдиної технічної політики, впровадження досягнень науки і техніки, передового досвіду роботи, забезпечення потреб населення і галузей економіки області у водних ресурсах.

Проведення заходів, пов'язаних з попередженням шкідливої дії вод і ліквідацією її наслідків, включаючи протипаводковий захист сільських населених пунктів та сільськогосподарських угідь області, організація робіт з експлуатації, капітального та поточного ремонту меліоративних систем, водосховищ та інших об'єктів міжгосподарського значення. Раціональне використання бюджетних коштів на експлуатацію та капітальних вкладень, що спрямовуються на меліорацію земель, реконструкцію і технічне удосконалення діючих систем, розвиток виробничих баз та інші водогосподарські об’єкти.

Керівний склад Овруцького МУВГ : начальник управління М.Д.Шваб, головний інженер  Майгун К.В.

Овруцьке МУВГ за ІІ квартал спрямувало свою діяльність на забезпечення потреб населення та галузей економіки Овруцького та Народицького районів у водних ресурсах і раціональне їх використання, забезпечення працездатності міжгосподарської меліоративної мережі.

Протягом  кварталу  виконано доглядові роботи на суму 1007,2 тис. грн. Виконано очищення відкритої мережі в обсязі  4,26  т. м3. Видалення чагарнику проведено на площі  284,9  га..

Протягом  ІІ кварталу досягнуто позитивних зрушень у питаннях водообліку та гідрометрії:  проведено 1080 замірів на режимно-спостережувальній мережі, для контролю та оцінки меліоративного стану сільськогосподарських угідь в Овруцькому та Народицькому районах велись спостереження на 135 свердловинах. Це дало можливість оперативно та своєчасно проводити двобічне регулювання на системах та поліпшити контроль за станом водогосподарських об’єктів.

Впродовж кварталу проводились технічне навчання, переатестація працівників, необхідні інструктажі з питань охорони праці, пожежної безпеки, безпеки дорожнього руху. Облаштували побутову кімнату та пожежні щити.

З метою запобігання нещасним випадкам в управлінні розроблялись і доводились інформаційні бюлетені, повідомлення з охорони праці та техніки безпеки, пожежної безпеки та безпеки дорожнього руху.

Завдяки здійсненню постійного контролю за додержанням працівниками технологічних процесів виконання робіт відповідно до вимог охорони праці в управлінні були забезпечені умови праці і не допущено випадків пожеж та дорожньо-транспортних пригод.

Експлуатаційна служба виконувала комплекс заходів щодо покращення технічного та естетичного стану водогосподарських систем і об’єктів міжгосподарського меліоративного комплексу. Оновлювались меліоративні стели, водоохоронні знаки та маркування гідроспоруд.

На протязі ІІ кварталу  Овруцьке МУВГ плідно співпрацювало з відділом економіки, водних ресурсів, експлуатації меліоративних систем облводресурсів, райдержадміністраціями та сільськими радами, управліннями агропромислового розвитку, відділами держгеокадастрів Овруцького та Народицького районів.

Протягом  року робота управління спрямувалася на забезпечення водними ресурсами населення та галузей економіки в умовах низької водності.

Обсяги власних надходжень Овруцького МУВГ за  6 місяців  складає  187,8  тис. грн.. З них               15,2 тис .грн. послуги пов'язані  з ремонтом насосно – силового устаткування, машин і механізмів, з використанням транспортних засобів, які перебувають на балансі Овруцького МУВГ ; 47,5  тис.грн. послуги пов'язані  з експлуатацією та обслуговуванням об’єктів соціально – побутової сфери, що перебувають на балансі водогосподарських організацій, також організація спортивного любительського рибальства;  38,1 тис.грн. послуги, пов'язані  з виконанням проектних, ремонтно-будівельних,  протифільтраційних робіт,  робіт з ізоляції сталевих  трубопроводів,  прокладення,  ремонту  і  обслуговування водопровідно-каналізаційних    мереж, систем електро- та теплопостачання;                     87,0  тис.грн. технічне обслуговування, догляд і експлуатація внутрішньогосподарської меліоративної мережі,  споруд, насосних станцій, систем дренажу, водойм. 

Штатна чисельність працівників управління за квартал  по загальному фонду складає 92 чоловіки, по спеціальному фонду 3 чоловіки . Фонд оплати праці штатних працівників становить 1805,2 тис.грн., середньооблікова кількість штатних працівників 81, та середньомісячна заробітна плата працівників склала 3677 грн., (в тому числі керівників та їх заступників – 5368 грн.). Заборгованість із виплати заробітної плати відсутня.

З метою забезпечення громадян своєчасною, точною  та об’єктивною інформацією щодо прозорості діяльності Овруцького МУВГ  управління у звітному періоді проводило висвітлення власної діяльності у засобах масової інформації, зустрічах у трудових колективах, сільських селищних радах, школах.

За  ІІ квартали   надруковано 10 статей в районні газети, прийнято участь у 15 нарадах райдержадміністрації, засіданнях комісії з техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

   28 червня 2017 року працівники Овруцького міжрайонного  управління водного господарства прийняли участь у покладанні квітів до пам’ятників та меморіальних дошок у центрі міста Овруч з нагоди відзначення Дня Конституції України.

2 червня 2017 року відбулися урочисті заходи з нагоди професійного свята – Дня працівників водного господарства. Були оголошені вітання від Президента України Петра Порошенка, Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, Прем'єр – міністра України Володимира Гройсмана, Міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерак та Голови Державного агентства водних ресурсів України Ірини Овчаренко. З привітальним словом виступив начальник управління Шваб М.Д.та вручив нагороди працівникам галузі за значний особистий внесок у розвиток водогосподарсько-меліоративного комплексу район та  сумлінну працю та високий професіоналізм.

7 квітня 2017 року працівники Овруцького міжрайонного управління водних ресурсів з метою приведення до належного естетичного та санітарного стану територій поблизу водних об’єктів, у заплавах річок, на прибережних захисних смугах, водоохоронних зонах (смугах відведення), на меліоративних системах та водогосподарських спорудах  долучились до щорічної акції-День довкілля (День благоустрою).

Збереження водних ресурсів є важливою проблемою сучасності, тому закликаємо усіх мешканців Овруччини до раціонального їх використання, охороняти водні ресурси від забруднення та засмічення.

Приведено до належного естетичного та санітарного стану водойму м.Овруч, з берегів ставка с. Заріччя вивезено багато різного побутового сміття від пластикових пляшок і поліетиленової плівки, до битого скла і шиферу. Одночасно зібрано сухе гілля та рослинність, опале листя.

Інформація щодо забезпечення прозорості діяльності Овруцького МУВГ  за  І квартал 2017 року  (відповідно до наказу Мінекономрозвитку України від 11.02.2015 р. №116).

Овруцьке міжрайонне управління водного господарства Житомирської області є бюджетною неприбутковою організацією і належить до сфери управління центрального органу виконавчої влади у галузі водного господарства і меліорації земель, управління,  використання  та  відтворення  поверхневих  водних ресурсів – Державного агентства водних ресурсів України.

Основними завданнями Овруцького МУВГ є реалізація державної політики у сфері використання, збереження та відтворення поверхневих вод, розвитку водного господарства та меліорації земель, здійснення у водогосподарському комплексі області єдиної технічної політики, впровадження досягнень науки і техніки, передового досвіду роботи, забезпечення потреб населення і галузей економіки області у водних ресурсах.

Проведення заходів, пов'язаних з попередженням шкідливої дії вод і ліквідацією її наслідків, включаючи протипаводковий захист сільських населених пунктів та сільськогосподарських угідь області, організація робіт з експлуатації, капітального та поточного ремонту меліоративних систем, водосховищ та інших об'єктів міжгосподарського значення. Раціональне використання бюджетних коштів на експлуатацію та капітальних вкладень, що спрямовуються на меліорацію земель, реконструкцію і технічне удосконалення діючих систем, розвиток виробничих баз та інші водогосподарські об’єкти.

Керівний склад Овруцького МУВГ : начальник управління М.Д.Шваб, головний інженер  Майгун К.В.

Овруцьке МУВГ за І квартал спрямувало свою діяльність на забезпечення потреб населення та галузей економіки Овруцького та Народицького районів у водних ресурсах і раціональне їх використання, забезпечення працездатності міжгосподарської меліоративної мережі.

Протягом  кварталу  виконано доглядові роботи на суму 500,1 тис. грн. Виконано очищення відкритої мережі в обсязі  1,0 м3. Видалення чагарнику проведено на площі  220,5  га..

Протягом  І кварталу досягнуто позитивних зрушень у питаннях водообліку та гідрометрії:  проведено  472  заміри на режимно-спостережувальній мережі, для контролю та оцінки меліоративного стану сільськогосподарських угідь в Овруцькому та Народицькому районах велись спостереження на 135 свердловинах. Це дало можливість оперативно та своєчасно проводити двобічне регулювання на системах та поліпшити контроль за станом водогосподарських об’єктів.

Впродовж кварталу проводились технічне навчання, переатестація працівників, необхідні інструктажі з питань охорони праці, пожежної безпеки, безпеки дорожнього руху. Облаштували побутову кімнату та пожежні щити.

З метою запобігання нещасним випадкам в управлінні розроблялись і доводились інформаційні бюлетені, повідомлення з охорони праці та техніки безпеки, пожежної безпеки та безпеки дорожнього руху.

Завдяки здійсненню постійного контролю за додержанням працівниками технологічних процесів виконання робіт відповідно до вимог охорони праці в управлінні були забезпечені умови праці і не допущено випадків пожеж та дорожньо-транспортних пригод.

Експлуатаційна служба виконувала комплекс заходів щодо покращення технічного та естетичного стану водогосподарських систем і об’єктів міжгосподарського меліоративного комплексу. Оновлювались меліоративні стели, водоохоронні знаки та маркування гідроспоруд.

На протязі І кварталу  Овруцьке МУВГ плідно співпрацювало з відділом економіки, водних ресурсів, експлуатації меліоративних систем облводресурсів, райдержадміністраціями та сільськими радами, управліннями агропромислового розвитку, відділами держгеокадастрів Овруцького та Народицького районів.

Протягом  року робота управління спрямувалася на забезпечення водними ресурсами населення та галузей економіки в умовах низької водності.

Обсяги власних надходжень Овруцького МУВГ за 3 місяці   складає  56,6 тис. грн.. З них 2,7  тис .грн. послуги пов'язані  з ремонтом насосно – силового устаткування, машин і механізмів, з використанням транспортних засобів, які перебувають на балансі Овруцького МУВГ ; 22,9  тис.грн. послуги пов'язані  з експлуатацією та обслуговуванням об’єктів соціально – побутової сфери, що перебувають на балансі водогосподарських організацій, також організація спортивного любительського рибальства;  4,4  тис.грн. послуги, пов'язані  з виконанням проектних, ремонтно-будівельних,  протифільтраційних робіт,  робіт з ізоляції сталевих  трубопроводів,  прокладення,  ремонту  і  обслуговування водопровідно-каналізаційних    мереж, систем електро- та теплопостачання; 26,6 тис.грн. технічне обслуговування, догляд і експлуатація внутрішньогосподарської меліоративної мережі,  споруд, насосних станцій, систем дренажу, водойм. 

Штатна чисельність працівників управління за квартал  по загальному фонду складає 92 чоловіки, по спеціальному фонду 3 чоловіки . Фонд оплати праці штатних працівників становить 809,2  тис.грн., середньооблікова кількість штатних працівників 83, та середньомісячна заробітна плата працівників склала 3259 грн., (в тому числі керівників та їх заступників – 4156 грн.). Заборгованість із виплати заробітної плати відсутня.

З метою забезпечення громадян своєчасною, точною  та об’єктивною інформацією щодо прозорості діяльності Овруцького МУВГ  управління у звітному періоді проводило висвітлення власної діяльності у засобах масової інформації, зустрічах у трудових колективах, сільських селищних радах, школах.

За  І квартал   надруковано 4 статті в районні газети, прийнято участь у 8 нарадах райдержадміністрації, засіданнях комісії з техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Інформація щодо забезпечення прозорості діяльності Овруцького МУВГ  за  2016 рік (відповідно до наказу Мінекономрозвитку України від 11.02.2015 р. №116).

Овруцьке міжрайонне управління водного господарства Житомирської області є бюджетною неприбутковою організацією і належить до сфери управління центрального органу виконавчої влади у галузі водного господарства і меліорації земель, управління,  використання  та  відтворення  поверхневих  водних ресурсів – Державного агентства водних ресурсів України.

Основними завданнями Овруцького МУВГ є реалізація державної політики у сфері використання, збереження та відтворення поверхневих вод, розвитку водного господарства та меліорації земель, здійснення у водогосподарському комплексі області єдиної технічної політики, впровадження досягнень науки і техніки, передового досвіду роботи, забезпечення потреб населення і галузей економіки області у водних ресурсах.

Проведення заходів, пов'язаних з попередженням шкідливої дії вод і ліквідацією її наслідків, включаючи протипаводковий захист сільських населених пунктів та сільськогосподарських угідь області, організація робіт з експлуатації, капітального та поточного ремонту меліоративних систем, водосховищ та інших об'єктів міжгосподарського значення. Раціональне використання бюджетних коштів на експлуатацію та капітальних вкладень, що спрямовуються на меліорацію земель, реконструкцію і технічне удосконалення діючих систем, розвиток виробничих баз та інші водогосподарські об’єкти.

Керівний склад Овруцького МУВГ : начальник управління М.Д.Шваб, головний інженер  Майгун К.В.

Овруцьке МУВГ за 2016 рік  спрямувало свою діяльність на забезпечення потреб населення та галузей економіки Овруцького та Народицького районів у водних ресурсах і раціональне їх використання, забезпечення працездатності міжгосподарської меліоративної мережі.

Протягом року  виконано доглядові роботи на суму 967,8 тис. грн. Виконано очищення відкритої мережі в обсязі 5,4 м3. Видалення чагарнику проведено на площі  463,0  га..

Протягом року досягнуто позитивних зрушень у питаннях водообліку та гідрометрії: виконано ремонт та відновлено роботу на 4гідропостах, проведено  2124  заміри на режимно-спостережувальній мережі, для контролю та оцінки меліоративного стану сільськогосподарських угідь в Овруцькому та Народицькому районах велись спостереження на 135 свердловинах. Це дало можливість оперативно та своєчасно проводити двобічне регулювання на системах та поліпшити контроль за станом водогосподарських об’єктів.

Впродовж року проводились технічне навчання, переатестація працівників, необхідні інструктажі з питань охорони праці, пожежної безпеки, безпеки дорожнього руху. Облаштували побутову кімнату та пожежні щити.

З метою запобігання нещасним випадкам в управлінні розроблялись і доводились інформаційні бюлетені, повідомлення з охорони праці та техніки безпеки, пожежної безпеки та безпеки дорожнього руху.

Завдяки здійсненню постійного контролю за додержанням працівниками технологічних процесів виконання робіт відповідно до вимог охорони праці в управлінні були забезпечені умови праці і не допущено випадків пожеж та дорожньо-транспортних пригод.

Експлуатаційна служба виконувала комплекс заходів щодо покращення технічного та естетичного стану водогосподарських систем і об’єктів міжгосподарського меліоративного комплексу. Оновлювались меліоративні стели, водоохоронні знаки та маркування гідроспоруд.

На протязі року  Овруцьке МУВГ плідно співпрацювало з відділом економіки, водних ресурсів, експлуатації меліоративних систем облводресурсів, райдержадміністраціями та сільськими радами, управліннями агропромислового розвитку, відділами держгеокадастрів Овруцького та Народицького районів.

Протягом  року робота управління спрямувалася на забезпечення водними ресурсами населення та галузей економіки в умовах низької водності.

Обсяги власних надходжень Овруцького МУВГ за 2016 рік  складає 367,6 тис. грн.. З них 69,6   тис .грн. послуги пов'язані  з ремонтом насосно – силового устаткування, машин і механізмів, з використанням транспортних засобів, які перебувають на балансі Овруцького МУВГ ;  93,9 тис.грн. послуги пов'язані  з експлуатацією та обслуговуванням об’єктів соціально – побутової сфери, що перебувають на балансі водогосподарських організацій, також організація спортивного любительського рибальства; 144,3 тис.грн. послуги, пов'язані  з виконанням проектних, ремонтно-будівельних,  протифільтраційних робіт,  робіт з ізоляції сталевих  трубопроводів,  прокладення,  ремонту  і  обслуговування водопровідно-каналізаційних    мереж, систем електро- та теплопостачання; 59,8 тис.грн.  послуги, пов'язані з подачею води  юридичним і фізичним особам  з  меліоративних систем і водних джерел для поливу зрошуваних  або зволоження осушених земель, промислових і комунальних потреб, а також поливу городів, садів і богарних земель та наповнення наливних водойм.

Штатна чисельність працівників управління за рік  по загальному фонду складає 97 чоловік, по спеціальному фонду 3 чоловіки . Фонд оплати праці штатних працівників становить 2149,6  тис.грн., середньооблікова кількість штатних працівників 83, та середньомісячна заробітна плата працівників склала 2158 грн., (в тому числі керівників та їх заступників – 3763 грн.). Заборгованість із виплати заробітної плати відсутня.

З метою забезпечення громадян своєчасною, точною  та об’єктивною інформацією щодо прозорості діяльності Овруцького МУВГ  управління у звітному періоді проводило висвітлення власної діяльності у засобах масової інформації, зустрічах у трудових колективах, сільських селищних радах, школах.

За  12 місяців  надруковано 10 статті в районні газети, прийнято участь у 15 нарадах райдержадміністрації, засіданнях комісії з техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

04 травня 2017 року в 11-00 у приміщенні Житомирського обласного управління водних ресурсів відбудеться колегія Житомирського обласного управління водних ресурсів, на яку запрошені начальники управлінь водного господарства та гідрогеолого-меліоративної експедиції. На колегії будуть розглянуті підсумки діяльності водогосподарсько-меліоративного комплексу Житомирської області за І квартал 2017 року і заходи щодо забезпечення сталого функціонування галузі у ІІ кварталі 2017 року.

        Для підготовки та проведення в Україні 28 квітня Дня охорони праці створено Організаційний комітет, яким затверджено план заходів під девізом:"Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці".Метою розроблених заходів Організаційним комітетом є приведення уваги суспільства, органів державної влади, громадських організацій для проблеми життя і здоров’я працівників у процесі виробничої діяльності.         Травматизм на виробництві є важливою, але недостатньо усвідомленою проблемою нашого суспільства, для розв’язання якої потрібні систематичні та всебічні зусилля. За офіційними даними у середньому щороку на виробництві гинуть 400 осіб і 5 тис. травмуються, зокрема більш ніж 1 тис. жінок. Приблизно 500 працівників стають інвалідами. Частота випадків смертельного травматизму в Україні вища і становить майже 7% від загальної кількості травмованих. Систематичний і достроковий збір даних про стан охорони праці і травматизм на виробництві є об’єктивним підгрунтям для здійснення аналізу всіх аспектів травматизму. Оптимізація та підвищення точності збору даних дасть змогу чіткіше визначати пріоритети у сфері охорони праці, раціонально використовувати людські та матеріальні ресурси  й підвищувати рівень безпеки на виробництві. Наказом управління від 14.02.2017 р.  № 21 також передбачено проведення додаткових  заходів щодо запобігання нещасних випадків на виробництві та професійним захворюванням, підвищення рівня безпеки й умов праці.

Пр.інженер з охорони праці  Першко С.І.

  

05 квітня 2017 року в 11-00 у приміщенні Житомирського обласного управління водних ресурсів відбудеться колегія Житомирського обласного управління водних ресурсів, на яку запрошені начальники управлінь водного господарства та гідрогеолого-меліоративної експедиції. На колегії будуть розглянуті пріоритетні завдання щодо експлуатації водогосподарських систем у 2017 році.

     

30 березня 2017 року під головуванням Голови Держводагентства Ірини Овчаренко відбулося засідання колегії Державного агентства водних ресурсів України, під час якого розглядалися питання про підготовку до роботи державного водогосподарсько-меліоративного комплексу у 2017 році.

Голова Агентства Ірина Овчаренко у своєму виступі закцентувала увагу очільників водогосподарських організацій на першочергових завданнях галузі, а саме: завершенні у повному обсязі підготовчих робіт на меліоративних системах, забезпеченні проведення прозорої договірної кампанії з подачі води на зрошення. Звертала увагу на конструктивну роботу з аграріями щодо оплати послуг з подачі води. Разом з тим інформувала про необхідність активізації роботи з органами місцевого самоврядування щодо виконання природоохоронних заходів на водних об’єктах за рахунок екофонду.

Окремо зупинялася на питаннях необхідності провадження заходів з  залучення інвестицій. Зокрема, були розглянуті конкретні приклади з реалізації проектів, які стосуються експлуатації водогосподарських систем, за різними напрямами, зокрема: відновлення роботи зрошувальних систем на засадах державно-приватного партнерства; залучення коштів ЄС на проведення робіт на осушувальних системах; реалізації міжнародних проектів з питань гідротехнічної меліорації земель та ін.

22 березня 2017 року світова спільнота відзначатиме Всесвітній день води, проведення якого у 1992 році започатковано Генеральною Асамблеєю Організації Об'єднаних Націй з метою привернення уваги до проблем, пов'язаних з водним фактором. 24.03.2017 року працівниками управління було проведено тематично-екологічні уроки в Овруцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 у 2-Б класі на тему Властивість води і в Кирданівській ЗОШ І-ІІІ ступенів у 7-Б класі на тему «Вплив води на організм людини» з висвітленням інформації за допомогою слайдів, плакатів та мультиків.Враховуючи актуальність питань щодо управління водними ресурсами, а також з метою підвищення екологічної свідомості і обізнаності громадян щодо проблем, пов’язаних з водним фактором, до виступу на уроці були задіяні також викладачі шкільного закладу з вікториною на тему : «Краплинка води» для молодших класів та анкету «Вода, санітарія та гігієна для кожного» для учнів старших класів.Також провідним інженером з використання водних ресурсів Овруцького МУВГ Чичирко О.В. було надруковано статтю до Всесвітнього дня води в газеті «Зоря» № 21(12022) від 21.03.2017 року під назвою «Життя цілюще джерело».

22 лютого 2017 року в області відбулися спільні штабні тренування за темою "Дії органів управління і сил цивільного захисту у разі загрози або виникненні надзвичайних ситуацій, пов'язаних з пропуском весняної повені, льодоходу та дощових паводків".Овруцьке МУВГ взяло безпосередню участь у проведені даних спільних штабних тренувань.

09.02.2017р проводилося навчання з працівниками Овруцького міжрайонного управління водного господарства згідно затвердженого графіка на 2017 рік.

7 лютого 2017 року на засіданні Верховної Ради України, народними депутатами було підтримано проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, які регулюють відносини, пов'язані з одержанням документів дозвільного характеру (щодо спеціального водокористування)» (реєстраційний номер № 3323). Прийняття зазначеного законопроекту сприятиме дерегуляції та розвитку підприємництва, поліпшенню умов ведення бізнесу шляхом усунення надмірного навантаження при оформленні права на здійснення спеціального водокористування та приведення процедури оформлення зазначеного права до вимог Закону України «Про адміністративні послуги». Реалізація проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення спеціального водокористування» дозволить спростити дозвільну процедуру у сфері спеціального водокористування. У засіданні Верховної Ради України,взяла участь Голова Держводагентства Ірина Овчаренко.

22 січня 2017 року, у зв’язку з 98-ю річницею Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки – знакової події в історії національного державотворення, працівниками управління у кількості 15 чоловік було:

-     прийнято участь у регіональних урочистих зборах, що проводились органами місцевого самоврядування спільно з громадськістю,  народними депутатами України та представниками інших районних організацій та управлінь;

-     прийнято участь у покладанні вінків та квітів до пам’ятника видатного діяча українського державотворення Т.Г. Шевченка;

-       вшановано хвилиною мовчання видатних борців за незалежність України у ХХ столітті та загиблих учасників Революції Гідності та антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях;

-       вивішено на адміністративній будівлі управління державного прапору.

04 жовтня 2016 року №1641-УІІІ прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження інтегрованих підходів в управлінні водними ресурсами за басейновим принципом».

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1641-viii

 

 

Інформація щодо забезпечення прозорості діяльності Овруцького МУВГ  за  9 місяців (відповідно до наказу Мінекономрозвитку України від 11.02.2015 р. №116).

Овруцьке міжрайонне управління водного господарства Житомирської області є бюджетною неприбутковою організацією і належить до сфери управління центрального органу виконавчої влади у галузі водного господарства і меліорації земель, управління,  використання  та  відтворення  поверхневих  водних ресурсів – Державного агентства водних ресурсів України.

Основними завданнями Овруцького МУВГ є реалізація державної політики у сфері використання, збереження та відтворення поверхневих вод, розвитку водного господарства та меліорації земель, здійснення у водогосподарському комплексі області єдиної технічної політики, впровадження досягнень науки і техніки, передового досвіду роботи, забезпечення потреб населення і галузей економіки області у водних ресурсах.

Проведення заходів, пов'язаних з попередженням шкідливої дії вод і ліквідацією її наслідків, включаючи протипаводковий захист сільських населених пунктів та сільськогосподарських угідь області, організація робіт з експлуатації, капітального та поточного ремонту меліоративних систем, водосховищ та інших об'єктів міжгосподарського значення. Раціональне використання бюджетних коштів на експлуатацію та капітальних вкладень, що спрямовуються на меліорацію земель, реконструкцію і технічне удосконалення діючих систем, розвиток виробничих баз та інші водогосподарські об’єкти.

Керівний склад Овруцького МУВГ : начальник управління М.Д.Шваб, виконувач обов’язків головного інженера Крапивницька К.В.

Овруцьке МУВГ за 9 місяців спрямувало свою діяльність на забезпечення потреб населення та галузей економіки Овруцького та Народицького районів у водних ресурсах і раціональне їх використання, забезпечення працездатності міжгосподарської меліоративної мережі.

Протягом 9 місяців виконано доглядові роботи на суму 671 тис. грн. Виконано очищення відкритої мережі в обсязі 5,4 м3. Видалення чагарнику проведено на площі 284 га..

Протягом 9 місяців досягнуто позитивних зрушень у питаннях водообліку та гідрометрії: виконано ремонт та відновлено роботу на 4гідропостах, проведено 1764 заміри на режимно-спостережувальній мережі, для контролю та оцінки меліоративного стану сільськогосподарських угідь в Овруцькому та Народицькому районах велись спостереження на 135 свердловин. Це дало можливість оперативно та своєчасно проводити двобічне регулювання на системах та поліпшити контроль за станом водогосподарських об’єктів.

Впродовж 9 місяців проводились технічне навчання, переатестація працівників, необхідні інструктажі з питань охорони праці, пожежної безпеки, безпеки дорожнього руху. Облаштували побутову кімнату та пожежні щити.

З метою запобігання нещасним випадкам в управлінні розроблялись і доводились інформаційні бюлетені, повідомлення з охорони праці та техніки безпеки, пожежної безпеки та безпеки дорожнього руху.

Завдяки здійсненню постійного контролю за додержанням працівниками технологічних процесів виконання робіт відповідно до вимог охорони праці в управлінні були забезпечені умови праці і не допущено випадків пожеж та дорожньо-транспортних пригод.

Експлуатаційна служба виконувала комплекс заходів щодо покращення технічного та естетичного стану водогосподарських систем і об’єктів міжгосподарського меліоративного комплексу. Оновлювались меліоративні стели, водоохоронні знаки та маркування гідроспоруд.

На протязі 9 місяців Овруцьке МУВГ плідно співпрацювало з відділом економіки, водних ресурсів, експлуатації меліоративних систем облводресурсів, райдержадміністраціями та сільськими радами, управліннями агропромислового розвитку, відділами держгеокадастрів Овруцького та Народицького районів.

Протягом 9 місяців робота управління спрямувалася на забезпечення водними ресурсами населення та галузей економіки в умовах низької водності.

Обсяги власних надходжень Овруцького МУВГ за 9 місяців складає 200,4 тис. грн.. З них 63,9  тис .грн. послуги пов'язані  з ремонтом насосно – силового устаткування, машин і механізмів, з використанням транспортних засобів, які перебувають на балансі Овруцького МУВГ ; 70,4 тис.грн. послуги пов'язані  з експлуатацією та обслуговуванням об’єктів соціально – побутової сфери, що перебувають на балансі водогосподарських організацій, також організація спортивного любительського рибальства; 97,2 тис.грн. послуги, пов'язані  з виконанням проектних, ремонтно-будівельних,  протифільтраційних робіт,  робіт з ізоляції сталевих  трубопроводів,  прокладення,  ремонту  і  обслуговування водопровідно-каналізаційних    мереж, систем електро- та теплопостачання..

Штатна чисельність працівників управління за 9 місяців по загальному фонду складає 97 чоловік, по спеціальному фонду 3 чоловіки . Фонд оплати праці штатних працівників становить 1565,7 тис.грн., середньооблікова кількість штатних працівників 82, та середньомісячна заробітна плата працівників склала 2096 грн., (в тому числі керівників та їх заступників – 3582 грн.). Заборгованість із виплати заробітної плати відсутня.

З метою забезпечення громадян своєчасною, точною  та об’єктивною інформацією щодо прозорості діяльності Овруцького МУВГ  управління у звітному періоді проводило висвітлення власної діяльності у засобах масової інформації, зустрічах у трудових колективах, сільських селищних радах, школах.

За 9 місяців  надруковано 9 статті в районні газети, прийнято участь у 13 нарадах райдержадміністрації, засіданнях комісії з техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  06 вересня 2016 року    в 11-00 годин   у приміщенні   Житомирського обласного  управління  водних ресурсів  під головуванням виконувача обов’язків начальника обласного управління водних ресурсів В. Азими проведена нарада начальників управлінь водного господарства та гідрогеолого-меліоративної експедиції.

            На нараді   розглядались питання:

          2. Заходи щодо виконання  основних завдань доведених  підвідомчим  організаціям на ІІІ квартал 2016 року.

           3.     Основні  завдання  з підготовки меліоративних систем до роботи  у 2017 році.

             По вищезгаданих  питаннях доповідали:

-         начальник відділу експлуатації водогосподарських систем О.Мозговенко;

-        начальник  відділу  ВО та ТЕБ Г.Куц;

-       начальник  відділу економіки М.Рибакова;

-        начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності В.Берестівська .  

Виступили:

З.Шиш, А.Беляк, В.Кучер, П.Іщук, Р.Іллющенко, М.Шваб, І.Бонковський, В.Наумчук, І.Данилко.

За результатами   наради  в.о. начальника  управління  Василь Азима  поставив  завдання:

-  про  вчасне завершення підготовки всіх виробничих  об’єктів  та  механізмів  для  безаварійної роботи у осінньо-зимовий період 2016-2017 років;

- завершення  виконання  всіх  основних завдань   доведених на ІІІ квартал 2016 року   та завдання  на ІV квартал 2016 року;

- основні завдання з підготовки меліоративних систем до роботи в 2017 році          1. Про підготовку  водогосподарських  організацій до роботи в осінньо-зимовий  період  2016-2017 років.

 

24 серпня 2016 року   представники  Овруцького МУВГ  разом з представниками інших організацій  та управлінь району, головами райдержадміністрації та міської ради взяли участь у покладанні квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку, після чого пройшли урочистою ходою до Овруцького Спасо-Преображенського собору на святковий молебень за Україну. 

23 серпня 2016 року 4 представники колективу Овруцького МУВГ були запрошені на площу біля приміщення Овруцької райдержадміністрації на урочисте підняття державного прапора України, а після на святковий концерт присвячений 25-ій річниці незалежності  України.

Інформація щодо забезпечення прозорості діяльності Овруцького МУВГ  за  6  місяців (відповідно до наказу Мінекономрозвитку України від 11.02.2015 р. №116).

Овруцьке міжрайонне управління водного господарства Житомирської області є бюджетною неприбутковою організацією і належить до сфери управління центрального органу виконавчої влади у галузі водного господарства і меліорації земель, управління,  використання  та  відтворення  поверхневих  водних ресурсів – Державного агентства водних ресурсів України.

Основними завданнями Овруцького МУВГ є реалізація державної політики у сфері використання, збереження та відтворення поверхневих вод, розвитку водного господарства та меліорації земель, здійснення у водогосподарському комплексі області єдиної технічної політики, впровадження досягнень науки і техніки, передового досвіду роботи, забезпечення потреб населення і галузей економіки області у водних ресурсах.

Проведення заходів, пов'язаних з попередженням шкідливої дії вод і ліквідацією її наслідків, включаючи протипаводковий захист сільських населених пунктів та сільськогосподарських угідь області, організація робіт з експлуатації, капітального та поточного ремонту меліоративних систем, водосховищ та інших об'єктів міжгосподарського значення. Раціональне використання бюджетних коштів на експлуатацію та капітальних вкладень, що спрямовуються на меліорацію земель, реконструкцію і технічне удосконалення діючих систем, розвиток виробничих баз та інші водогосподарські об’єкти.

Керівний склад Овруцького МУВГ : начальник управління М.Д.Шваб, виконувач обов’язків головного інженера Крапивницька К.В.

Овруцьке МУВГ за 6 місяців спрямувало свою діяльність на забезпечення потреб населення та галузей економіки Овруцького та Народицького районів у водних ресурсах і раціональне їх використання, забезпечення працездатності міжгосподарської меліоративної мережі.

Протягом 6 місяців виконано доглядові роботи на суму 453,1 тис. грн. Виконано очищення відкритої мережі в обсязі 5,1 м3. Видалення чагарнику проведено на площі 303,7 га..

Протягом 6 місяців досягнуто позитивних зрушень у питаннях водообліку та гідрометрії: виконано ремонт та відновлено роботу на 3 гідропостах, проведено 1044 заміри на режимно-спостережувальній мережі, для контролю та оцінки меліоративного стану сільськогосподарських угідь в Овруцькому та Народицькому районах велись спостереження на 131 свердловині. Це дало можливість оперативно та своєчасно проводити двобічне регулювання на системах та поліпшити контроль за станом водогосподарських об’єктів.

Впродовж 6 місяців проводились технічне навчання, переатестація працівників, необхідні інструктажі з питань охорони праці, пожежної безпеки, безпеки дорожнього руху. Облаштували побутову кімнату та пожежні щити.

З метою запобігання нещасним випадкам в управлінні розроблялись і доводились інформаційні бюлетені, повідомлення з охорони праці та техніки безпеки, пожежної безпеки та безпеки дорожнього руху.

Завдяки здійсненню постійного контролю за додержанням працівниками технологічних процесів виконання робіт відповідно до вимог охорони праці в управлінні були забезпечені умови праці і не допущено випадків пожеж та дорожньо-транспортних пригод.

Експлуатаційна служба виконувала комплекс заходів щодо покращення технічного та естетичного стану водогосподарських систем і об’єктів міжгосподарського меліоративного комплексу. Оновлювались меліоративні стели, водоохоронні знаки та маркування гідроспоруд.

На протязі 6 місяців Овруцьке МУВГ плідно співпрацювало з відділом економіки, водних ресурсів, експлуатації меліоративних систем облводресурсів, райдержадміністраціями та сільськими радами, управліннями агропромислового розвитку, відділами держгеокадастрів Овруцького та Народицького районів.

Протягом 6 місяців робота управління спрямувалася на забезпечення водними ресурсами населення та галузей економіки в умовах низької водності.

Обсяги власних надходжень Овруцького МУВГ за 6 місяців складає 5152,90 грн.. З них 57,10  тис .грн. послуги пов'язані  з ремонтом насосно – силового устаткування, машин і механізмів, з використанням транспортних засобів, які перебувають на балансі Овруцького МУВГ ; 46,90 тис.грн. послуги пов'язані  з експлуатацією та обслуговуванням об’єктів соціально – побутової сфери, що перебувають на балансі водогосподарських організацій, також організація спортивного любительського рибальства; 48,90 тис.грн. послуги, пов'язані  з виконанням проектних, ремонтно-будівельних,  протифільтраційних робіт,  робіт з ізоляції сталевих  трубопроводів,  прокладення,  ремонту  і  обслуговування водопровідно-каналізаційних    мереж, систем електро- та теплопостачання..

Штатна чисельність працівників управління у 6 місяців по загальному фонду складає 97 чоловік, по спеціальному фонду 3 чоловіки . Фонд оплати праці штатних працівників становить 965,7 тис.грн., середньооблікова кількість штатних працівників 82, та середньомісячна заробітна плата працівників склала 1963,0 грн., (в тому числі керівників та їх заступників – 3371 грн.). Заборгованість із виплати заробітної плати відсутня.

З метою забезпечення громадян своєчасною, точною  та об’єктивною інформацією щодо прозорості діяльності Овруцького МУВГ  управління у звітному періоді проводило висвітлення власної діяльності у засобах масової інформації, зустрічах у трудових колективах, сільських селищних радах, школах.

За 6 місяців  надруковано 4 статті в районні газети, прийнято участь у 8 нарадах райдержадміністрації, засіданнях комісії з техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ !

 

Відповідно до статті 51 Водного кодексу України водні об'єкти надаються в користування на умовах оренди без обмеження права загального водокористування, крім випадків, визначених законом.

Відповідно до статті 47 Водного кодексу України (зазначена редакція діє з 25.10.2000 року та стосується всіх договорів оренди, укладених після цієї дати) загальне водокористування здійснюється громадянами для задоволення їх потреб (купання, плавання на човнах, любительське і спортивне рибальство, водопій тварин, забір води з водних об'єктів без застосування споруд або технічних пристроїв та з криниць) безкоштовно, без закріплення водних об'єктів за окремими особами та без надання відповідних дозволів.

На водних об'єктах, наданих в оренду, загальне водокористування допускається на умовах, встановлених орендарем, за погодженням з органом, який надав водний об'єкт в оренду.

Орендар, який узяв водний об'єкт у користування на умовах оренди, зобов'язаний доводити до відома населення умови водокористування, а також про заборону загального водокористування на водному об'єкті, наданому в оренду.

Отже, відповідно до положень зазначеної статті на водних об'єктах, наданих в оренду, загальне водокористування допускається на умовах, встановлених водокористувачем, за погодженням з органом, який надав водний об'єкт в оренду, що може бути врегульовано у договорі оренди або у додатковій угоді між ними.

Якщо орендарем не встановлено таких умов, загальне водокористування визнається дозволеним без обмежень, а заборона загального водокористування водними об'єктами, наданими в користування на умовах оренди, є підставою для розірвання договору оренди.

3 червня 2016 року відбулися збори колектива Овруцького МУВГ , присвячені відзначенню професійного свята – Дня працівників водного господарства. Були запрошені всі представники управління та представники Овруцької райдержадміністрації, Овруцької районної  ради та Овруцької міської ради.Начальник управління М.Д.Шваб  зачитав привітання Президента України – Петра Порошенка, Прем'єр-міністра України – Володимира Гройсмана, Голови Верховної Ради України – Андрія Парубія, виконувача обов’язків Голови Держводагентства – Ірини Овчаренко, Житомирського облводресурсів ,а також за значний особистий внесок у розвиток водогосподарсько-меліоративного комплексу Овруцького і Народицького ройонів та сумлінну працю вручив нагороди кращим працівникам.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ПРАЦІВНИКИ ВОДОГОСПОДАРСЬКОЇ ГАЛУЗІ!

Щиро вітаю Вас з нагоди професійного свята – Дня працівників водного господарства!

У день професійного свята хочу подякувати за нелегку повсякденну працю та щоденну самовіддачу, терпіння, мудрість і глибоке розуміння свого обов’язку, як всьому колективу галузі, так і кожному працівникові зокрема. За це Вам, шановні колеги, велика шана і низький уклін. Завдяки спільній злагодженій роботі ми зможемо і у подальшому вирішувати важливі завдання водогосподарського комплексу області.

У цей святковий день щиро вітаю колег, друзів та свідомих громадян, які з розумінням ставляться до галузі водних ресурсів.

З повагою, начальник

Овруцького МУВГ

М.Д.Шваб

Інформація щодо забезпечення прозорості діяльності Овруцького МУВГ за I квартал (відповідно до наказу Мінекономрозвитку України від 11.02.2015 р. №116).

Овруцьке міжрайонне управління водного господарства Житомирської області є бюджетною неприбутковою організацією і належить до сфери управління центрального органу виконавчої влади у галузі водного господарства і меліорації земель, управління,  використання  та  відтворення  поверхневих  водних ресурсів – Державного агентства водних ресурсів України.

Основними завданнями Овруцького МУВГ є реалізація державної політики у сфері використання, збереження та відтворення поверхневих вод, розвитку водного господарства та меліорації земель, здійснення у водогосподарському комплексі області єдиної технічної політики, впровадження досягнень науки і техніки, передового досвіду роботи, забезпечення потреб населення і галузей економіки області у водних ресурсах.

Проведення заходів, пов'язаних з попередженням шкідливої дії вод і ліквідацією її наслідків, включаючи протипаводковий захист сільських населених пунктів та сільськогосподарських угідь області, організація робіт з експлуатації, капітального та поточного ремонту меліоративних систем, водосховищ та інших об'єктів міжгосподарського значення. Раціональне використання бюджетних коштів на експлуатацію та капітальних вкладень, що спрямовуються на меліорацію земель, реконструкцію і технічне удосконалення діючих систем, розвиток виробничих баз та інші водогосподарські об’єкти.

Керівний склад Овруцького МУВГ : начальник управління М.Д.Шваб, виконувач обов’язків головного інженера Крапивницька К.В.

Овруцьке МУВГ за І квартал спрямувало свою діяльність на забезпечення потреб населення та галузей економіки Овруцького та Народицького районів у водних ресурсах і раціональне їх використання, забезпечення працездатності міжгосподарської меліоративної мережі.

Одним із головних завдань  за І квартал було раціональне використання виділених бюджетних коштів для забезпечення виконання основних напрямків діяльності управління. Виконані всі результативні показники бюджетних програм. Дебіторська і кредиторська заборгованості по загальному фонду станом на 1 січня 2016 року відсутні.

Всього у І кварталі встановлено 56 режими роботи водосховищ і ставків, з них 3 надано в оренду.

Протягом І кварталу виконано доглядові роботи на суму 312,2 тис. грн. Виконано очищення відкритої мережі в обсязі 5,1 м3. Видалення чагарнику проведено на площі 271,9 га.

Протягом І кварталу досягнуто позитивних зрушень у питаннях водообліку та гідрометрії: виконано ремонт та відновлено роботу на 4 гідропостах, проведено 564 заміри на режимно-спостережувальній мережі, для контролю та оцінки меліоративного стану сільськогосподарських угідь в Овруцькому та Народицькому районах велись спостереження на 131 свердловині. Це дало можливість оперативно та своєчасно проводити двобічне регулювання на системах та поліпшити контроль за станом водогосподарських об’єктів.

Впродовж І кварталу проводились технічне навчання, переатестація працівників, необхідні інструктажі з питань охорони праці, пожежної безпеки, безпеки дорожнього руху. Облаштували побутову кімнату та пожежні щити.

З метою запобігання нещасним випадкам в управлінні розроблялись і доводились інформаційні бюлетені, повідомлення з охорони праці та техніки безпеки, пожежної безпеки та безпеки дорожнього руху.

Завдяки здійсненню постійного контролю за додержанням працівниками технологічних процесів виконання робіт відповідно до вимог охорони праці в управлінні були забезпечені умови праці і не допущено випадків пожеж та дорожньо-транспортних пригод.

Експлуатаційна служба виконувала комплекс заходів щодо покращення технічного та естетичного стану водогосподарських систем і об’єктів міжгосподарського меліоративного комплексу. Оновлювались меліоративні стели, водоохоронні знаки та маркування гідроспоруд.

На протязі кварталу Овруцьке МУВГ плідно співпрацювало з відділом економіки, водних ресурсів, експлуатації меліоративних систем облводресурсів, райдержадміністраціями та сільськими радами, управліннями агропромислового розвитку, відділами держгеокадастрів Овруцького та Народицького районів.

Протягом І кварталу робота управління спрямувалася на забезпечення водними ресурсами населення та галузей економіки в умовах низької водності.

Обсяги власних надходжень Овруцького МУВГ за І квартал складає 55,50 тис. грн.. З них 26,70  тис .грн. послуги пов'язані  з ремонтом насосно – силового устаткування, машин і механізмів, з використанням транспортних засобів, які перебувають на балансі Овруцького МУВГ ; 22,90 тис.грн. послуги пов'язані  з експлуатацією та обслуговуванням об’єктів соціально – побутової сфери, що перебувають на балансі водогосподарських організацій, також організація спортивного любительського рибальства; 5,90 тис.грн. послуги, пов'язані  з виконанням проектних, ремонтно-будівельних,  протифільтраційних робіт,  робіт з ізоляції сталевих  трубопроводів,  прокладення,  ремонту  і  обслуговування водопровідно-каналізаційних    мереж, систем електро- та теплопостачання..

Штатна чисельність працівників управління у І кварталі по загальному фонду складає 97 чоловік, по спеціальному фонду 3 чоловіки . Фонд оплати праці штатних працівників становить 439,8  тис.грн., середньооблікова кількість штатних працівників 83, та середньомісячна заробітна плата працівників склала 1788,0 грн., (в тому числі керівників та їх заступників – 3238 грн.). Заборгованість із виплати заробітної плати відсутня.

З метою забезпечення громадян своєчасною, точною  та об’єктивною інформацією щодо прозорості діяльності Овруцького МУВГ  управління у звітному періоді проводило висвітлення власної діяльності у засобах масової інформації, зустрічах у трудових колективах, сільських селищних радах, школах.

За І квартал  надруковано 1 стаття в районні газети, прийнято участь у 4 нарадах райдержадміністрації, засіданнях комісії з техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, прочитано 2 доповідей в навчальних закладах району.

Хід проведення заходів

з нагоди Дня охорони праці в Овруцькому МУВГ

Щорічно в багатьох країнах світу відзначається Всесвітній день охорони праці. З пропозицією щодо встановлення цього Дня виступив Канадський конгрес профспілок. У 2001 році Міжнародна організація праці приєдналась до ініціативи профспілок, а з 2002 року встановила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці

Для підготовки і проведення в Україні 28 квітня 2016 року Дня охорони праці створено Організаційний комітет, яким затверджено план заходів під девізом: «Стрес на робочому місці:колективний виклик».

Метою розроблених заходів є приведення уваги управління до проблем у сфері охорони праці, збереження життя і здоров’я працівників у процесі виробничої діяльності.

 Впродовж останніх років в Україні спостерігається тенденція до зниження виробничого травматизму. У 2015 році порівняно з 2014 роком кількість нещасних випадків на виробництві зменшилась на 8,1 %(з 4999 до 4592), з них смертельним наслідком - на 6,3 %(з 384 до 360). Сьогодні українські працівники підпадають під дію стресу частіше через скорочення можливостей для отримання бажаної роботи, страх її втратити, суттєве зниження фінансової стабільності тощо.

В управлінні питання охорони праці, пожежної безпеки і дорожньої безпеки надається велика увага.

З нагоди відзначення Дня охорони праці в Овруцькому МУВГ проводився огляд-конкурс з охорони праці, переможцями якого стали Климович Олександр Васильович і Кобилинський Микола Васильович.

Климович Олександр Васильович працює в Овруцькому МУВГ водієм І класу з 1989 року. В цьому році він відзначатиме 30-річний ювілей роботи за своєю професією. За цей час Олександр Васильович проявив себе професіоналом високого рівня, працюючи без аварій, дотримуючись правил дорожнього руху.

Відмінно знає техніку, швидко та якісно проводить її ремонт. Працював на всіх видах машин від легкових до вантажних.

Олександр Васильович передає свій досвід молоді, за роки роботи підготував не одне покоління водіїв. Його сумлінна праця неодноразово відзначалась нагородами та різними заохоченнями.

За підсумками огляду-конкурсу та з нагоди Всесвітнього дня охорони праці  Климович Олександру Васильовичу присвоєно звання «Активіст охорони праці».

Кобилинський Микола Васильович працює в Овруцькому МУВГ з 1997 року трактористом-машиністом ІV розряду.

За період роботи випадків виробничого травматизму та порушення правил дорожнього руху не було. Тримає в робочому стані закріплені за ним механізми, постійно вдосконалює свою майстерність, є автором раціоналізаторських пропозицій.

Микола Васильович творча людина. Він любить свою роботу і є переможцем огляду-конкурсу з охорони праці серед трактористів-машиністів на звання кращого тракториста-машиніста. 

26 квітня 2016 року з метою забезпечення належного вшанування мужності, самовідданості, високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, а також вшанування пам’яті загиблих під час ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС  начальник управління М.Д.Шваб та працівники управління прийняли участь у мітингу скорботи та покладанні квітів біля пам’ятного знака , присвячених 30-м роковинам Чорнобильської катастрофи.

Також в управлінні відбулися збори до 30-х роковин Чорнобильської катастрофи, на якому був присутній виконувач обовязіків начальника обласного управління В.Азима.

Інформація щодо забезпечення прозорості діяльності Овруцького МУВГ за 2015 рік (відповідно до наказу Мінекономрозвитку України від 11.02.2015 р. №116).

Овруцьке міжрайонне управління водного господарства Житомирської області є бюджетною неприбутковою організацією і належить до сфери управління центрального органу виконавчої влади у галузі водного господарства і меліорації земель, управління,  використання  та  відтворення  поверхневих  водних ресурсів – Державного агентства водних ресурсів України.

Основними завданнями Овруцького МУВГ є реалізація державної політики у сфері використання, збереження та відтворення поверхневих вод, розвитку водного господарства та меліорації земель, здійснення у водогосподарському комплексі області єдиної технічної політики, впровадження досягнень науки і техніки, передового досвіду роботи, забезпечення потреб населення і галузей економіки області у водних ресурсах.

Проведення заходів, пов'язаних з попередженням шкідливої дії вод і ліквідацією її наслідків, включаючи протипаводковий захист сільських населених пунктів та сільськогосподарських угідь області, організація робіт з експлуатації, капітального та поточного ремонту меліоративних систем, водосховищ та інших об'єктів міжгосподарського значення. Раціональне використання бюджетних коштів на експлуатацію та капітальних вкладень, що спрямовуються на меліорацію земель, реконструкцію і технічне удосконалення діючих систем, розвиток виробничих баз та інші водогосподарські об’єкти.

Керівний склад Овруцького МУВГ : начальник управління М.Д.Шваб, виконувач обов’язків головного інженера Крапивницька К.В.

Овруцьке МУВГ за 2015 рік спрямувало свою діяльність на забезпечення потреб населення та галузей економіки Овруцького та Народицького районів у водних ресурсах і раціональне їх використання, забезпечення працездатності міжгосподарської меліоративної мережі.

Одним із головних завдань 2015 року було раціональне використання виділених бюджетних коштів для забезпечення виконання основних напрямків діяльності управління. Виконані всі результативні показники бюджетних програм. Дебіторська і кредиторська заборгованості по загальному фонду станом на 1 січня 2016 року відсутні.

Всього у 2015 році встановлено 56 режими роботи водосховищ і ставків, з них 3 надано в оренду.

Протягом 2015 року колективом управління досягнуто нарощування обсягів ремонтних робіт. Виконано поточний ремонт на суму 86,3 тис. грн., що становить 157% до рівня 2014 року та доглядові роботи на суму 745,3 тис. грн. Відремонтовано 108 гідротехнічних споруд, що становить 100% до рівня 2014 року. Виконано очищення відкритої мережі в обсязі 6,17 тис. м3, що становить 101% до рівня 2014 року. Обкошування міжгосподарської мережі складає 761,6 га , видалення чагарнику проведено на площі 462,3 га.

Протягом минулого року досягнуто позитивних зрушень у питаннях водообліку та гідрометрії: виконано ремонт та відновлено роботу на 3 гідропостах, проведено 1836 заміри на режимно-спостережувальній мережі, для контролю та оцінки меліоративного стану сільськогосподарських угідь в Овруцькому та Народицькому районах велись спостереження на 131 свердловині. Це дало можливість оперативно та своєчасно проводити двобічне регулювання на системах та поліпшити контроль за станом водогосподарських об’єктів.

Управлінням протягом 2015 року було заключено 3 договори із сільгоспвиробниками на  надання послуг із зволоження меліоративних земель на площі 4000 га   отримано за надані послуги 30800 грн.

З метою підготовки Овруцького міжрайонного управління водного господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 року, управлінням розроблені відповідні заходи та проводились роботи по підготовці до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 року. Станом на 1 лютого 2016 року проведено підготовку 28,2 тис. га меліорованих земель, виконано очистку каналів в об’ємі 1,02 тис. м3, проведено ремонт 14 гідротехнічних споруд.

Впродовж року проводились технічне навчання, переатестація працівників, необхідні інструктажі з питань охорони праці, пожежної безпеки, безпеки дорожнього руху. Облаштували побутову кімнату та пожежні щити.

З метою запобігання нещасним випадкам в управлінні розроблялись і доводились інформаційні бюлетені, повідомлення з охорони праці та техніки безпеки, пожежної безпеки та безпеки дорожнього руху.

Завдяки здійсненню постійного контролю за додержанням працівниками технологічних процесів виконання робіт відповідно до вимог охорони праці в управлінні були забезпечені умови праці і не допущено випадків пожеж та дорожньо-транспортних пригод.

Експлуатаційна служба виконувала комплекс заходів щодо покращення технічного та естетичного стану водогосподарських систем і об’єктів міжгосподарського меліоративного комплексу. Оновлювались меліоративні стели, водоохоронні знаки та маркування гідроспоруд.

На протязі року Овруцьке МУВГ плідно співпрацювало з відділом економіки, водних ресурсів, експлуатації меліоративних систем облводресурсів, райдержадміністраціями та сільськими радами, управліннями агропромислового розвитку, відділами держгеокадастрів Овруцького та Народицького районів.

На виконання наказу Держводагентства України від 24.06.2015 року №61 «Про забезпечення підготовки водогосподарсько-меліоративного комплексу до сталого функціонування в осінньо – зимовий період 2015-2016 років» та наказу Житомирського облводресурсів від 30.06.2015 року №53 «Про забезпечення підготовки підвідомчих організацій Житомирського облводресурсів до сталого функціонування в осінньо – зимовий період 2015-2016 років» в Овруцькому МУВГ проведено підготовку усіх водогосподарських об'єктів  виробничого призначення та соціальної сфери до роботи в осінньо – зимовий період 2015-2016 років.

Протягом 2015 року робота управління спрямувалася на забезпечення водними ресурсами населення та галузей економіки в умовах низької водності.

Обсяги власних надходжень Овруцького МУВГ за 2015 рік складає 270,2 тис. грн.. З них 120,24  тис .грн. послуги пов'язані  з ремонтом насосно – силового устаткування, машин і механізмів, з використанням транспортних засобів, які перебувають на балансі Овруцького МУВГ ; 36,10 тис.грн. послуги пов'язані  з експлуатацією та обслуговуванням об’єктів соціально – побутової сфери, що перебувають на балансі водогосподарських організацій, також організація спортивного любительського рибальства; 24,80 тис.грн. отримано від надання технічного обслуговування, догляду і експлуатації внутрішньогосподарської меліоративної мережі, споруд, систем дренажу, водойм; 68,90 тис.грн. послуги, пов'язані  з виконанням проектних, ремонтно-будівельних,  протифільтраційних робіт,  робіт з ізоляції сталевих  трубопроводів,  прокладення,  ремонту  і  обслуговування водопровідно-каналізаційних    мереж, систем електро- та теплопостачання.. Надавались інші послуги відповідно до постанови КМУ  від 26.10.2011року №1101 – на суму 0,3 тис. грн..; 19,90 тис.грн. надійшло від надання послуг оренди майна.

За 2015 рік 139,3 тис. грн.. власних надходжень було направлено на утримання водогосподарського комплексу.

 Основними замовниками послуг є сільські селищні ради Овруцького району та підприємство а саме: ПАТ «Овруцький молочноконсервний комбінат».

Штатна чисельність працівників управління у 2015 році по загальному фонду складає 97 чоловік, по спеціальному фонду 3 чоловіки . Фонд оплати праці штатних працівників становить 1772,3 тис.грн., середньооблікова кількість штатних працівників 87, та середньомісячна заробітна плата працівників склала 1717,00 грн., (в тому числі керівників та їх заступників – 2480 грн.). Заборгованість із виплати заробітної плати відсутня.

З метою забезпечення громадян своєчасною, точною  та об’єктивною інформацією щодо прозорості діяльності Овруцького МУВГ  управління у звітному періоді проводило висвітлення власної діяльності у засобах масової інформації, зустрічах у трудових колективах, сільських селищних радах, школах.

За 2015 рік надруковано 12 статей в районні газети, прийнято участь у 16 нарадах райдержадміністрації, засіданнях комісії з техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, прочитано 8 доповідей в навчальних закладах району.

 

           21-25 березня 2016 року на базі Житомирського міжрайонного управління водного господарства пройшло навчання робітників робітничих професій викладачем Кам'янсько-Дністровської технічної школи.

22 березня 2016 року світова спільнота відзначала Всесвітній день води, проведення якого у 1992 році започатковано Генеральною Асамблеєю ООН з метою привернення уваги до проблем, пов'язаних з водним фактором. Цьогорічна тематика Всесвітнього дня води проходила під гаслом "Вода та робота". В Овруцькій ЗОШ І- ІІІ ступенів  № 4 ім.Сабурова та Кирданівській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведенно тематично- екологічні уроки  на тему "Збережіть водні ресурси"(8-10 класи)  та " Властивості води" та "Вплив води на організм людини"для учнів молодших класів з висвітленням інформації за допомогою слайдів, плакатів та мультиків.

 

  9 березня 2016 року в. о. головного інженера управління Крапивницька К.В. з представниками управління прийняли участь в урочистостях з нагоди 202-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

29 лютого 2016 року у приміщенні Житомирського обласного управління водних ресурсів відбулася нарада, яку проводив виконуючий обов’язки начальника управління Василь Азима.

На нараді розглядались питання стосовно підсумків діяльності водогосподарсько - меліоративного комплексу Житомирського облводресурсів за 2015 рік та заходи щодо забезпечення сталого функціонування галузі у І кварталі 2016 року.

В 2015 році збільшено обсяги ремонтно - експлуатаційних, доглядових робіт, покращено технічний стан систем.

Поновлено інформаційно-маркерне забезпечення на всіх гідротехнічних об’єктах та спорудах, виконано ремонт 963 гідротехнічних споруд.

Поточний ремонт на міжгосподарській меліоративній мережі виконано на суму 924,7 тис.грн, при цьому 90% цих робіт виконано за рахунок коштів спецфонду.

В рамках ведення моніторингу меліорованих земель гідрогеолого-меліоративною експедицією обстежено 135 тис.га меліорованих сільгоспугідь.

У цілому гідрогеолого - меліоративна обстановка на меліорованих і прилеглих землях оцінюється як стабільна.

У 2015 році укладено 95 договорів по наданню послуг щодо двобічного регулювання водного режиму меліорованих земель на площі 42,0 тис.га.

На виконання наказу Держводагентства України від 24.06.2015року №61 «Про забезпечення підготовки водогосподарсько-меліоративного комплексу до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2015-2016 років» у водогосподарських організаціях області вчасно виконані всі заходи щодо підготовки водогосподарських об’єктів до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років.

У всіх підвідомчих організаціях проводилась робота щодо покращення соціально - побутових умов для працюючих, виконувались ремонти виробничих приміщень, покращення естетичного стану баз, проводились поновлювальні роботи інформаційних знаків та стел .

Протягом минулого року здійснювався контроль за відтворенням, охороною та недопущення забруднення водних ресурсів, забезпечення їх раціонального використання.

Для забезпечення працездатності меліоративних фондів області з 1 жовтня 2015 року розпочато підготовку меліоративних систем до роботи у 2016 році.

На даний момент основна увага водогосподарських організацій області спрямована на виконання наказу Держводагентства від 23.12.2015 року №160 « Про пропуск льодоходу, повені та паводків у 2016 році». Встановлено порядок взаємодії з підрозділами Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Житомирській області, службами автомобільних доріг області.

Встановлено порядок взаємодії з підрозділами Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Житомирській області, службами автомобільних доріг області. Налагоджено постійний зв'язок з сусідніми областями та Республікою Білорусь.

Гідротехнічні споруди, які знаходяться на балансі облводресурсів готові до пропуску весняної повені. Спільно з представниками служб Державної служби з надзвичайних ситуацій, райдержадміністрацій обстежуються водойми інших водокористувачів.

Робота водогосподарських організацій у поточному році спрямована на виконання завдань доведених наказом Держводагентства України від 02.02.2016 року № 10 « Про основні напрямки роботи та завдання з експлуатації водогосподарсько –меліоративного комплексу у 2016 році».У роботі наради взяли участь заступник начальника та начальники відділів обласного управління, начальники підвідомчих організацій Житомирського обласного управління водних ресурсів.

 

          20 лютого 2016 року на площі Свободи начальник управління М.Д.Шваб разом з представниками управління прийняли участь у меморіальних заходах з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні.

11 лютого 2016 року відбулось засідання ТЕБ та НС "Про виконання Плану дій районних підприємств, установ, організацій, виконкомів міської, селищної та сільських рад щодо підготовки та пропуску льодоходу, весняної повені та дощових паводків по овруцькому району"

 

ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!!!!

В СІЧНІ 2016 РОКУ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ЗДАЧА ЗВІТІВ ПРО ВИКОРИСТАННЯ ВОДИ

ЗА ФОРМОЮ № 2ТП-ВОДГОСП (РІЧНА)

Згідно до Порядку ведення державного обліку водокористування звітним періодом є календарний рік.

Звіти на застарілих бланках прийматися не будуть.

Бланк звітності (нового зразка) Ви можете завантажити в зручному форматі:

2ТП-ВОДГОСП (річна)

Водокористувачі не пізніше 01 лютого наступного за звітним року повинні подати Звіти.